Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících a jejich rezervacích jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Land of Wine s.r.o., provozovatel ubytování Penzion u vinotéky, veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá majitel s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.

Poskytování dat třetím osobám

Vaše údaje, data a rezervace, které provádíte na našich webových stránkách www.penzionuvinoteky.cz jsou důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována dalším subjektům mimo společnost.

Land of Wine s.r.o. může poskytovat důvěryhodným třetím stranám a veřejnosti souhrnné statistické informace o zákaznících, návštěvnosti, obratu a některé další údaje. Tyto statistiky však nikdy neobsahují žádnou informaci, která by umožnila identifikovat jednotlivé zákazníky.

Sphere
Jsme partnerem věrnostního programu Sphere a po předložení karty s logem Sphere Vám poskytneme slevu.